Reklam

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Reklam
Reklam

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi ponpon modelini battaniye modellerinde severek uygulayabilirsiniz.

Ponpon detaylarını istediğiniz ip çeşidi ile hazırlayıp örgü modelleriniz de kullanabilirsiniz. Ponponları renk renk hazırlayıp şahane bebek battaniye modeli göze hitap edecek modeller arasında yer alacaktır. Elinizdeki ipleri değerlendirmek adına faydalı örgü çalışması olacağını düşünüyoruz. Battaniye haricin de lif, yelek gibi örgü modellerinde yer verebilirsiniz. Ayrıca sitemizde şık bebek battaniye modelleri video anlatımlı bulabilirsiniz.

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

İstediğiniz ip çeşidini seçebilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak ponpon detayını hazırlıyoruz. Ponpon yapımı oldukça kolay hazırlanmaktadır. On zincir çekelim dokuzuncu zincir içine dört dolgulu fıstık yapalım,

Devamında yapmak istediğiniz modele göre zincir sayınızı ayarlayıp çekelim, trabzan tekniği uyguluyoruz. İpin kalın oluşuna ve ponpon detayının büyük küçük oluşuna göre trabzan sayınızı ayarlayabilirsiniz. Üç trabzan yapıp arada yapmış olduğumuz ponpon detayını arada yürütüyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Tığ işi örgü modelleri, battaniye yapımı, bebek battaniye modelleri  hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ponponlu bebek battaniyesi yapımı VİDEO ANLATIM

Sonrakini düzenle 27 Kasım 2020 12:38 am

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

2 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

2 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.