Reklam

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Reklam
Reklam

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara eşlik eden aksesuarlarımızda bir o kadar önem taşımaktadır. Aksesuar ve kıyafetlerimizin uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Hazır kombin tamamlayıcı aksesuarlar satıldığı gibi örgüden yapılmış aksesuarlarda mevcuttur. Örgüden yapılmış saç bandı, tokalar, çantalar, kolyeler bunlardan sadece birkaçıdır. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi yapabilirsiniz.

Örgü saç bandı yapımı oldukça basit ve keyiflidir. Yetişkinler için yapılabileceği gibi bebekler ve çocuklar içinde şık saç bantları tasarlanabilir.

Örgü saç bandınızı tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık ve farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Düz bir şekilde örerek daha sonra üzerini inci, boncuk, kurdele gibi materyaller ile süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda üzerine yaprak, çiçek, gül gibi motifler yaparak daha şık hale getirebilirsiniz.

Şiş ile örülen saç bandı modelleri olduğu gibi tığ ile örülen saç bandı modelleri de mevcuttur. Ancak tığ ile örülen modeller daha şık ve gösterişli olduğu için daha fazla tercih edilmektedir.

Saç bandınızı düz bir şekilde tığ ile ördükten sonra üzerine yine örgüden fiyonk yaparak ön tarafına ekleyebilirsiniz. Fiyonk bandınıza renk ve ahenk katacaktır. Daha şık ve gösterişli olmasını sağlayacaktır. Saç bandınızı arkadan düğmeli şekilde örerek daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Kendiniz için örebileceğiniz gibi bebeğiniz veya çocuklarınız içinde rahatlıkla farklı modelleri tasarlayabilirsiniz.

Özellikle de son zamanlarda dantel desenli saç bantları moda olmuştur. Genç, yetişkin ve çocuklar rahatlıkla kullanabilirler. Her yaşa ve her beğeniye hitap eden dantel desenli saç bantları sizinde çok hoşunuza gidecektir.

Birbirinden şık ve gösterişli saç bandı modellerimiz için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Tığ işi saç bandı yapımı konusunda detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Sonrakini düzenle 24 Ocak 2021 12:37 am

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • hirka

Hırka Motifli Nasıl Yapılır?

Kadınlar yaptıkları kombinelere ve… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Modelleri

En Yeni El Örgüleri

En yeni el örgüleri… Devamını oku

1 gün önce
  • Bebek Hırkaları

El Örgüsü Bebek Hırkaları

Hazır olarak örülen birçok… Devamını oku

2 gün önce
  • Panço Örgü Modelleri

El Örgüsü Çocuk Pançoları

El emeği ile yapılmış… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.