Reklam

Tığ işi şahane örgü modeli yapılışı

Reklam
Reklam

Tığ işi şahane örgü modeli yapılışı vazgeçemediğimiz örgü modellerine yaz boyunca uygulamaya devam eden hanımlarımız için şahane tığ işi örneğimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi örgü tekniği yazlık bir çok örgüde kullanabilirsiniz. Yelek modellerinde ister uzun veya kısa model olarak yapabilirsiniz. Bolero olarak düşünülebilir. Delikli örgü modeli olduğu için uzun atkı modeline güzel gidecektir. Farklı ip tercihi ile bebek elbisesi, bebek yeleği, yapabilirsiniz. Kendiniz için acık renk ve canlı renk ip tercihi ile bluz yapmaya ne dersiniz.

Tığ işi örgü modellerini seviyorsanız şahane örneğimizden file çanta yapabilirsiniz. Örgü işlerinde çok iyi anlayan hanımlarımız bir çok örgü tekniğinde modelimizi değerlendireceklerdir. Mesela çok güzel kırlent olabilir farklı renklerde yapıldığında büyük balkonlu evlerde köşe koltuk kullanıyorsanız ufak detaylar gözümüze daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen ve yeni öğrenen arkadaşlarımız video anlatımlarla çok rahatlıkla yapabilecekleri modeldir. Video anlatımlarımız oldukça fayda sağlamaktadır. En güzel anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ işi şahane örgü modeli yapılışı

Orta kalınlık ip tercih edilmiştir. Sizler yapmak istediğiniz modele göre ip tercihinde bulunabilirsiniz.

0,2.1 mm tığ kullanılmıştır. Elinize ve ipin kalın ve ince oluşuna göre tığ seçiminde bulunabilirsiniz.

Modelimizi kurarken 8 katları +7 kenar zincir sayısından kurulmakta. Model anlatımın da 50 zincir 6 örnek üzerinden anlatılmış ilk sıra da modele başlanır. 2 sıra da örnek ilerlemekte. Sıra tekrarı ile örgüye devam edilmektedir.

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi şahane örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel tığ işi modeli için çok teşekkür ediyorum.

Sonrakini düzenle 23 Şubat 2020 7:44 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

23 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

1 gün önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.