Tığ İşi Şapka ve Hırka Modelleri

Havaların soğumasıyla birlikte örgü işi seven hanımlarımız hemen farklı renklerde ipler almaya başladı. Örgü işleri arasında en çok revaçta olanlar ise şüphesiz ki şapkalar ve hırkalar. Birbirinden farklı ve güzel tığ işi örgü modelleri bulunuyor. Sizler de bu modelleri evinizde rahatlıkla örebilirsiniz. Hem kendinize hem de sevdiklerinize bereler, hırkalar, şapkalar, kazaklar ve şallar örerek kışın kendinizi soğuklardan koruyabilirsiniz.

Her ne kadar günümüzde mağazalarda pek çok çeşit örgü işi kıyafetler satılsa da, yine de kendi ördüklerinizin yerini tutmuyor. Yapımı kolay tığ işi şapka modelleri arasından bir örnek seçerek farklı renklerde örebilirsiniz. Kabanlarınızın rengine uygun olarak ördüğünüz şapkalarla harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuklarınız için de birbirinden güzel bereler örerek onları sevindirebilirsiniz. Ya da kendinize ördüğünüz bir modelin aynısını değişik boyutlarda tüm aile üyeleri için örerek hem şık hem de modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Tığ işi hırka modelleri yapımı ise oldukça basit. İstediğiniz renkte veya birden fazla renkte ipler kullanarak hırkalar örebilirsiniz. Motifli veya tek bir sıra halinde giden kolay örgü işi hırka modelleri arasından zevkinize uygun herhangi bir model tercih edebilirsiniz. Örgü işleriyle yapacaklarınızın sayısı o kadar çok ki, hepsini yapmak isteyeceksiniz. Üstelik kolay örgü işleri herkes tarafından rahatlıkla yapılıyor. Örmeye yeni başlayanlarınız bile bu modelleri gördükten sonra hemen örgü işlerine başlamak için sabırsızlanacaklar. Yapımı kolay şiş işi örgü modelleri ya da tığ işi örgü örnekleri aramanızı kolaylaştırmak adına sizler için en çok beğenilen modelleri bir araya getirdik. Haydi hanımlar. Vakit kaybetmeden hem kendimize hem de eşimize ve çocuklarımıza birbirinden güzel ve kolay örgü işleri yapalım.

Ayrıca takı tasarım bölümümüzü ziyaret ederek, kıyafetlerinize uygun aksesuarlar yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ