Canım Anne

Tığ işi yelek modelleri yapılışı

Tığ işi yelek modelleri yapılışı

Tığ işi yelek modelleri yapılışı kolay yelek örnekleri arayanlar için modelimizi uygulayabilirsiniz. Özellikle tığ işi sevenler için yelek yapımında severek örebileceğiniz bir model olduğunu düşünüyoruz. Çeyizlik yelek modeli olarak farklı ip seçenekleri ile uygulayabilirsiniz.

Yeni tığ işi örnekleri öğrenmek isteyen hanımlarımız için video anlatımlar oldukça yardımcı olacaktır. Bir çok tığ işi modelini video anlatımlı bulabilirsiniz.

Yelek modelleri şiş ve tığ işi olarak günlük kullanımı ve çeyizlik için çok tercih edilen el işleri arasında yer almaktadır. Sayfamızda bir çok yelek modelini bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız. En güzel modellerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tığ işi yelek modelleri yapılışı

Model anlatımın da lif ipi 2 numara tığ kullanılmıştır.

Belirli bir uzunlukta zincir çekelim ve her bir zincire 2 li tırabzan yapalım. 1 sıra lastik yapalım. 3 tane zincir çekelim. Geriye dönüp 4 tane kenar tırabzan yapalım. 4 tane zincir çekelim 4 zincire 2 li tırabzan yapalım 1 zincir çekelim ve alttan 2 zincire tırabzan yapalım. 4 zincir çekelim; Alt zincir den 4 batalım ve yan yan 2 li tırabzan yapan ilk sırayı bu şekilde devam edelim. Model 4 sıradan oluşmakta sırasıyla devam edilir. Modelin devamı için videodan izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi yelek modelleri, örgü yelek yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi yelek modelleri yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ