Tığ oyası yıldız pul yazma kenarı yapımı

Tığ oyası yıldız pul yazma kenarı yapımı

Tığ oyası yıldız pul yazma kenarı yapımı video anlatımında havlu kenarı olarak anlatımı uygulanmıştır. Modeli ister yazma ister havlu kenarı olarak seçebilirsiniz. Tığ oyası modelleri oldukça kolay tığ işidir. Pul detayı ile görselliği ayrı zenginleşmektedir. Yazma modellerinde pul detayını seviyorsanız istediğiniz pul görselini seçebilirsiniz.

Tülbent modelleri çeyizler için oldukça fazla yapılan el işleri arasında olmaktadır. Sayısızca model seçeneği olan yazmalar nişan bohçasında olmazsa olmazlardandır. En güzel ve farklı modeller seçilerek çeyizler için hala hazırlanmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek en güzel örnekleri inceleyebilirsiniz.

Tığ oyası yıldız pul yazma kenarı yapımı

Yıldız şeklinde pul kullanımı

Tülbent ve naylon ip seçimi

Yapılışı: İlk olarak yapacağınız tülbent kenar alt kısmının kıvırma tekniği yapalım sonra model kurma işlemi yapıyoruz. Modele başlarken zincir sayınızı boyutunu ne kadar olsun istiyorsanız ona göre çekiniz. Zincirin uç kısmına pul detayını yerleştirelim sabitleyip tığımıza ipi sarıp dibine batalım uzatıp iki defada çıkartalım her defasında boyutunu kısaltarak aynı işlemi tekrarlıyoruz. 7 Veya 8 kez aynı işlemi yapalım model kendini tekrarlayan modeldir. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

İğne oyası, yazma modelleri, tülbent oyaları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ oyası yıldız pul yazma kenarı yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ