Tomurcuk gül kare lif yapılışı

Tomurcuk gül kare lif yapılışı oldukça şık lif modeli olduğunu olduğunu düşündüğümüz bu güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Video anlatımlı lif modelleri hanımlarımızın oldukça tercihinde olmaktadır. Özellikle yeni öğrenen arkadaşlarımız için kolaylık sağlamaktadır.

Banyo lif modelleri alan arkadaşlarımız içinde tomurcuk gül kare lif modeli oldukça sipariş alacağını düşündüğümüz model olacaktır. Farklı lif modelleri içinde sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linke tıklayarak lif çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tomurcuk gül kare lif yapılışı

Çeyizlik kare lif yapımı için 3 renk lif ipi yeterli olacaktır.
Modeli 3 lü fıstık tekniği ile örüyoruz.
Önce yaprakları yapıp sonra tomurcukları ekliyoruz.

İlk olarak üç zincir çekelim, fıstık yapalım ve kapatalım dolgusu üç dolguludur. Toplamda 21 fıstık yapalım ve 21 ci fıstıkla bir üst sıraya geçiyoruz. Üç fıstığı birlikte kapatıyoruz. Arasına yeşil ip ile yaprak detayı yapıyoruz. Model bu şekilde iki renk ip ile devam etmektedir. Model bu şekilde istenilen boyutu gelmektedir. Devamında tomurcuk gülleri üzerine yapıp bitirip kenar oyası yapıp bitirelim. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese çok kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tomurcuk gül kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ