Toz Alma Terliği Modelleri

Toz Alma Terliği Modelleri

Evimiz, her gün temizlik yapılsa dahi sürekli kirlenir. Toz her zaman evimizde vardır. Pencereyi açarız, toz girer. Dışarıdan gelen eve toz getirir. Toz alma terliği son derece eğlenceli ve de işe yarar bir çözüm. Hem ayağınızda normal terlik olarak işlevini devam ettirecek, hem de kirlenen yer yüzeyini temizleyerek, size yardımcı olacak. Toz alma terliği yapmak da son derece kolay ve eğlenceli. Bunun için bir çift terliğe ihtiyaç var.

Keskin bir makas, kalem ve mikrofiber bez ya da iyi toz alan toz bezi de işinizi görür. Toz alma terliğini yapmak için işe koyuluyoruz. Hazır mıyız?

Evet eğer hazırsak, kalem yardımı ile terliği kumaş ya da mikrofiber bezin üzerine yerleştiriyoruz. Terliğin tam ölçülerine göre bezi çiziyoruz. Ve terliği üzerinden kaldırıyoruz. Toz alma terliğini silikon tabancası ile yapıştırmayı düşünmeyin. Eğer silikon tabancası ile Toz alma terliği nizi yapıştırırsanız, evladiyelik Toz alma terliği olmayacağını üzülerek söylememiz gerekir. Toz alma terliği nize mikrofiber yada temzileme bezini iğne iplik yardımı ile terliğinizin tabanına dikeceğiz. Ve bir cırt cırt gerekli. Cırt cırtları mikrofiber bezin birkaç noktasına diktikten sonra, karşılık gelen kısımlarına, terliğin tabanına dikeceğiz. Toz alma terliği ne karşılıklı dikilen cırt cırtları yapıştırıp çok kolay bir şekilde üzerinde yürüyebileceğiniz Toz alma terliği niz ile evinizde harikalar yaratacaksınız. Hem de yorulmadan. Eviniz hem kısa sürede tozlardan arınacak, hem de siz elinize toz bezi, vileda yada cam sil almadan evinizi temizlemiş olacaksınız. Bu harika buluşu bu kadar kolay yapılan Toz alma terliği modellerinden bir tane yapmak istemez misiz? Dertsiz tasasız temizliğin yeni metotlarından biri olan Toz alma terliği ni  istediniz renklerde yapabilirsiniz. Daha birçok geri dönüşüm bilgileri için sitemizi takip edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ