Trabzanın En Kolay Yapılışı

Trabzanın En Kolay Yapılışı

Trabzanın en kolay yapılışı trabzan tekniği ilk elimizin tığ tutmaya başladığı dönemlerde hepimizin zincir çekmeyi öğrendikten sonra trabzan yapmaya başlayarak öğrendiğimiz tığ işi modeli olduğunu düşünüyorum. Kolay olan model ilk öğrenim zamanlarında öyle olmadığını düşünerek trabzanı öğrenirken uzunluğunu düzenli şekilde uygulamayı öğrenerek başlıyoruz. Dantel modellerinde en çok uygulanan tekniktir. Aynı boyutta olması, ipi iyi ayarlayarak aynı boyutta olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Dantelin muntazam olması açısından ilk öğrenimde elimizi nasıl alıştırırsak öyle gideceğini büyüklerimiz söylemeyi ihmal etmemiştir. Tığ işi modellerinde elimizin düzgünlüğü muntazam oluşu oldukça önemlidir. Özellikle sipariş alan hanımlarımız için ince çizgidir. Basit görünen trabzan modeli aslında ana teknik diyeceğimiz tığ işi modelidir. Videomuzda biraz daha pratik olarak uygulayabileceğimizi anlatmak istedik, ikili trabzan ama üçlü trabzan boyutunda uyguladık umarız faydalı video anlatım olmuştur. Farkı örgü modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya hesaplarımızdan ve youtube kanallarımızdan takip ederek yeni örgü modellerinden haberdar olabilirsiniz.

Trabzanın En Kolay Yapılışı


Tığ işi, örgü modelleri yeni örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yapım aşamalarını detaylı bir şekilde videomuzdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Trabzanın En Kolay Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ