Tunus işi bebek eteği modeli yapılışı

Tunus işi bebek eteği modeli yapılışı

Tunus işi bebek eteği modeli yapılışı kız çocukları için harika etek modeli görselliği güzel olan yapılışı kolay Tunus işi etek modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

İstediğiniz ipi tercih edebilirsiniz. Mevsimlik etek olarak ip kullanımı seçilebilir. Kış için kalın ip kullanımı yapılabilir. Süsleme detaylarını istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Modelde ip olarak bel detayında kullanılmış siz kurdele kullanımı tercih edebilirsiniz. Yine işleme yapılmış etek uç kısmında sade veya boncuk kullanımı olabilir. Farklılıklar sizlerin beğenisine kalmıştır. Tunus işi bebek örgülerini sayfamızda bulabilirsiniz. Bir çok örgü ve tığ işi sayfamızda bulunmaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi bebek eteği modeli yapılışı

3 ve 6 aylık bebekler için uygundur.

1 Yumak ip kullanımı

İki parçadan oluşmaktadır.

54 Zincir çekelim her bir zincirden bir ilmek çıkartalım. Pıtırcık modeli yapıyoruz. Model iki parçadan örülüp dikim işlemi ve süsleme yapılmaktadır. Tunus işi modelidir. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Tunus işi örgü modelleri, tığ işi, örgü etek modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi bebek eteği modeli yapılışı video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz.

İğne oyalarım kerime kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ