Tunus işi çiçekli patik yapılışı

Tunus işi çiçekli patik yapılışı

Tunus işi çiçekli patik yapılışı patik modellerinde Tunus tekniğini seven arkadaşlarımız için çiçek detaylı harika patik modelini siz örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olarak sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Tunus işi ve farklı patik örnekleri için sayfamızı ziyaret ve yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız. Sayfamızda yeni patik modelleri bulabilirsiniz. Yapılışları detaylı olarak video anlatımlarda mevcuttur.

Örgü patik modelleri çeyizler için olmazsa olmazlardan ve günlük kullanımı çok olan kış mevsiminde hanımlarımızın ayaklarında farklı çeşit olarak çok kullanılmaktadır. Bu sebepten farklı patik örnekleri ve yapılışları fazlasıyla bulunmaktadır. Sizlerde istediğiniz patik örneklerini kendi renk seçimine göre tercih ederek yapabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi çiçekli patik yapılışı

3 Renk patik ipi

38,39 Ayaklar için uygundur.

3 Numara Tunus tığ kullanımı

Tığ ve makas

İlk olarak 22 zincir çekelim, her zincirden bir ilmek çıkartalım ve ilmekleri çift topluyoruz ve diğer ipimiz ile yaprak detayını başlıyoruz yapmaya, çiçek detayı kurulumu iki çiçek olarak yapıyoruz, Patik modeli yan kısımdan başlayan ve burun kısmı ile devam etmektedir. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi, patik modelleri, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınız beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tunus işi çiçekli patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ