Tunus İşi Çocuk Saç Bandı Yapımı

Tunus İşi Çocuk Saç Bandı Yapımı

Tunus işi çocuk saç bandı yapımı oldukça sade ve şık örgü saç bandana nasıl yapılır ? sorusuna güzel video anlatımla sizlere merhaba diyoruz.

Kız çocuklarına çok yakışan kıyafetlerine aksesuar olarak örülen saç bandına tunus işi olarak yapımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyorum.

Kalan iplerinizi değerlendirip çok güzel saç bantları yapabilirsiniz. Yaz için ince ip tercihinde bulunabilirsiniz. Yaptığınız elbiselerin kalan ipi ile örgü saç bandı yapıp takım olarak çocuklarınıza uyumlu kullanabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla yapabileceğiniz bir tunus işi örgü modelidir. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN.

Tunus İşi Çocuk Saç Bandı Yapımı

Tunus İşi Çocuk Bandana Yapımı

Gerekli Malzemeler

Orta kalınlıkta bebe ipi tercih edilmiştir.

3 Numara Tunus şiş kullanılmıştır.

İlk olarak 22 zincir çekelim. Zinciri tersine çevirip her bir zincir içine batıp 22 ilmek çıkartıyoruz. 2 şer ilmekleri çekip ilmekleri toplayıp geriye dönüyoruz. Bu işlem 43 cm olana kadar devam edilir. İki ucu 2 şer zincir ile ikinci zincirlere batıp sık iğneyle birleştirilir. ipi iğneye takıp yanlardan 1 ilmek atlayıp 2 ye batıp tehelleyip ipi çekip büzüştürüp iğneyle dikiyoruz. Uzun ip kesip orta kısmını dolayıp bandı bitiriyoruz. Kolay gelsin.

Tunus işi, tığ işi, örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus İşi Çocuk Saç Bandı Yapımı VİDEO ANLATIM

Fatmayla heşey dahil kanalına bu güzel saç bandı için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ