Reklam

Tunus işi fıstıklı zigzag modeli patik yapımı

Reklam
Reklam

Tunus işi fıstıklı zigzag modeli patik yapımı oldukça kolay olan fıstık örneği kurulmuştur. Detaylı video anlatımı ile herkesin yapabileceği örgü patik modeli olacaktır.

Örgü patik modelleri çeyizler ve günlük kullanım için en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Patik modelleri çok kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır. Günlük kullanımı için daha kolay örnekler tercih edilirken, çeyizlik en zor ve görselliği güzel olan patik modelleri yapılmaktadır. Bir çok model ve neredeyse her renk ipten patik modelleri çeyizlerde yerini almaktadır. Kıyafete uyumlu ip seçimi ile yeni gelinler v gezmelerinde renk uyumuna dikkat ederek patik modellerini kullanmaktadırlar.

Tunus işi patik modelleri ve farklı patik yapılışları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linke tıklayarak patik örneklerini inceleyebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tunus işi fıstıklı zigzag modeli patik yapımı

Fıstıklı zigzag patik modeli için gerekli malzemeler

1 Yumak patiklik ip

3 Numara Tunus şişi

1.50 mm tığ

37, 38 Ayak numarası için uygundur.

Yapılışı: 22 Zincir çekerek başlayalım, her zincirden bir ilmek çıkartıp sonra toplayalım. Devamında model kurulumuna başlayalım, yine ilmekleri toplayalım. Model kurulumda zigzag görüntüsü için fıstıkların yerlerini kaydırıyoruz. Teknik aynı modeli kur ve ilmekleri toluyoruz.

Tunus işi bilen arkadaşlar ilmek çıkartıp toplama tekniği biliyorlardır. Bilmeyen arkadaşlarımız oldukça kolay uygulayabilirler. Patik modelinin detayları ve yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tunus işi patik modeli, örgü patik modelleri, tığ işi patik modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tunus işi fıstıklı zigzag modeli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sonrakini düzenle 5 Nisan 2020 11:21 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Tunus İşi

Tunus işi gül motifi yapımı

Tunus işi gül motifi yapımı birçok alanda kullanabilirsiniz. Örgü modellerinde işinize çok amaçlı kullanabileceğiniz gül… Devamını oku

2 gün önce
  • Çanta

Çok kolay tığ işi çanta yapımı

Çok kolay tığ işi çanta yapımı örgü çantası olarak kullanabileceğiniz. Elinizdeki malzemelerle kısa sürede tığ… Devamını oku

2 gün önce
  • Lif Modelleri

Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı

Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı görsel çizgileri oldukça güzel olan yapımı kolay lif… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri
  • Tunus İşi
  • Video
  • Video Galeri
  • Videolu Örgü Tarifleri

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz den… Devamını oku

4 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Kol Kesimi Yapılışı

Merhabalar arkadaşlar sizlerden gelen istek üzerine Tunus İşi Videolu anlatımlara devam ediyoruz. Bu videomuz da Tunus… Devamını oku

4 gün önce
  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi süper battaniye modeli yapılışı

Tığ işi süper battaniye modeli yapılışı kolay tığ işi örgü modeli arayanların çok beğeneceği harika… Devamını oku

5 gün önce
Reklam