Reklam

Tunus İşi Kol Kesimi Yapılışı

Reklam
Reklam

Merhabalar arkadaşlar sizlerden gelen istek üzerine Tunus İşi Videolu anlatımlara devam ediyoruz. Bu videomuz da Tunus İşi Kol Kesimi Yapılışı yapmaya çalıştık. Bu tekniği hırka, yelek ve süveter gibi örgü çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Takipçilerim izden gelen isteklerden biriside bu konuydu. Sitemizde örgü modelleri seçeneği geniş model içeriğini bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı şiş örgü, tığ işi farklı model arayan arkadaşlarımız için her gün örgü modellerine yer vermeye çalışıyoruz.

Tunus İşi Kol Kesimi Yapılışı

Tunus işi bebek örgü modelleri için çift renk örgü yapılışı 

2 Renk ip kullanımı

İp seçimi kalın ve ince olarak seçilmiştir.

4,5 Numara tığ seçimi

İlk olarak kalın ip ile zincir çekelim yapacağınız modele göre zincir sayısını ayarlayabilirsiniz. Her zincirden bir ilmek çıkartalım, ince ip bağlayalım ve ilmekleri çıkartalım, ince ip ile ilmek çıkartalım ve kalın ip ile çıkartalım.

Her sıra sonunda ip değişimi yaparak modeli devam edelim kendini tekrarlayan modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi, örgü modelleri ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Tunus İşi Kol Kesimi Yapılışı VİDEO ANLATIM

Sonrakini düzenle 30 Kasım 2020 10:58 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

13 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

14 saat önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

23 saat önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.