Tunus işi örgü modeli yapılışı

Tunus işi örgü modeli yapılışı

Tunus işi örgü modeli yapılışı görselliği güzel olan yelek ve hırka modellerinde uygulayabileceğiniz güzel örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tunus işi tığ işi tekniğinin farklı ilmek alarak örülen modelidir. Farklı bir çok modeli sayfamızda bulabilirsiniz. Yapılışı video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımız için oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Şiş örgü modelleri sayfamızda mevcuttur. Örgüye dair her şeyi sayfamızda görebilirsiniz. Yazımızdaki linklere tıklayarak model detaylarına ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tunus işi örgü modeli yapılışı

Model anlatımında bebe yün ipi kullanılmıştır. Yapacağınız modele göre ip seçebilirsiniz.

Tığ seçimi ip ve elinize göre seçmenizde fayda olacaktır.

İlk olarak zincir çekelim yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarlayınız. Zincir içinden ilmek çıkartalım ve bütün ilmekleri geri çıkartalım, iki zincir çekelim ilk zincirden ilmek çıkartalım sırayla dört ilmek çıkartıp birlikte ilmekleri alalım, tekrar en son ilmekten hemen dibinden ve iki normal ilmek alıp yine dörtlü topluyoruz aynı işlemi tekrarlayalım, ilmekleri toplayalım model kendini tekrarlayan örnektir detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi örgü modeli, şiş örgü modeli, tığ işi modeli ve hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız.

Tunus işi iki renkli örgü modeli yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız.

Tunus işi örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ