Reklam

Tunus işi saç örgü modeli patik yapımı

Reklam
Reklam

Tunus işi saç örgü modeli patik yapımı çeyizlik patik örneği arayanlar için harika patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tunus işi patrik modelleri çeyizlerin en çok tercih edilen örgü patik modelleri arasında yer almaktadır.

Örgü patik modelleri en çok kullanılan kıyafetlerimiz arasında yer almaktadır. Hanımlarımız kıyafetlerine uygun patik modelleri örerek uyumlu olarak kullanmaktadırlar. Farklı teknikler farklı patik modelleri için sayfamızı bakabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi saç örgü modeli patik yapımı

38, 39 Ayaklar için uygundur.

1 Adet patik ipi

3 Numara tunus şiş

Tığ

İlk olarak 22 zincir çekerek başlayalım, her zincirden 1 ilmek çıkartalım, ilmekleri çift alarak toplayalım, 7 ilmek ters örgü olarak örelim, 8 ilmek düz örgü örelim, 6 ilmek ters örelim, son ilmeği düz alıp bütün ilmekleri topluyoruz.

3 cü sırada 7 ilmek ters 4 ilmek düz örelim ve iki ilmeği arkaya iki ilmeği öne alarak yer değiştirelim, 4 ilmek düz örüp yine burgu görünümü veriyoruz. 6 ilmek ters örgü örelim, son ilmeği iki katlı düz örgü olarak örüp bütün ilmekleri topluyoruz.

Burgu modelini 4 sırada bir tekrarlayıp devam ediyoruz. 31 Sıra örülmüştür, 7 model kurup burun kısmını yapmaya başlanmıştır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi patik modelleri, patik modelleri, örgü patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tunus işi saç örgü modeli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sonrakini düzenle 15 Nisan 2020 10:33 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Tunus İşi

Tunus işi gül motifi yapımı

Tunus işi gül motifi yapımı birçok alanda kullanabilirsiniz. Örgü modellerinde işinize çok amaçlı kullanabileceğiniz gül… Devamını oku

1 gün önce
  • Çanta

Çok kolay tığ işi çanta yapımı

Çok kolay tığ işi çanta yapımı örgü çantası olarak kullanabileceğiniz. Elinizdeki malzemelerle kısa sürede tığ… Devamını oku

2 gün önce
  • Lif Modelleri

Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı

Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı görsel çizgileri oldukça güzel olan yapımı kolay lif… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri
  • Tunus İşi
  • Video
  • Video Galeri
  • Videolu Örgü Tarifleri

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz den… Devamını oku

4 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Kol Kesimi Yapılışı

Merhabalar arkadaşlar sizlerden gelen istek üzerine Tunus İşi Videolu anlatımlara devam ediyoruz. Bu videomuz da Tunus… Devamını oku

4 gün önce
  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi süper battaniye modeli yapılışı

Tığ işi süper battaniye modeli yapılışı kolay tığ işi örgü modeli arayanların çok beğeneceği harika… Devamını oku

4 gün önce
Reklam