Reklam

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Reklam
Reklam

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz den gelen istekler doğrultusunda yeni tunus işi modellerin anlatımı devam edecektir. Bu videomuzda Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 11 . bölümünü anlatmaya çalışacağız. Diğer videolar için aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tunus işi, örgü modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sevgili takipçilerimiz aşağıda verilen modeller ile ile videolarımızı izleyerek  bebek battaniyesi, örgü yelek, örgü hırka, örgü bere ve şapka, örgü patik gibi bir çok örgü çeşitlerini yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken videolarımızı dikkatlice izlemenizdir.

Model anlatımında bebe yünü kullanılmıştır.

3 Numara şiş kullanımı

Yapacağınız örgü modeline göre zincir sayınızı ayarlayabilirsiniz. Örnek anlatımında 24 zincir ile başlanmıştır. Her zincirden bir ilmek çıkartıyoruz. Tunus tekniği bilen arkadaşlarımız kolaylıkla yaparken yeni öğrenen arkadaşlarımızda video anlatımı izleyerek uygulayabilirler.

Çıkarmış olduğumuz ilmekleri topluyoruz. 4 ilmek Ters örelim, 1 fıstık yapıp 4 ters örgü ile devam edelim, 6 ilmek düz örgü örüyoruz, 4 ters örgü, 1 fıstık ve düz örgü olarak sırayı ilmekleri toplayıp bitirelim.

Burgu modelini kurmaya başlıyoruz. Model fıstık ve burgu yapımı ile kendini tekrarlayan modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek kolaylıkla modeli kurabilirsiniz. Kolay gelsin..

Sonrakini düzenle 25 Kasım 2020 9:38 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

2 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

2 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.