Canım Anne

Türkiye İnteraktif Haritaları

Türkiye İnteraktif Haritaları

Etkileşimli veya canlı harita olarak tanımlanan İnteraktif haritalar sayesinde Türkiye’nin şehir şehir ve bölge bölge etkileşimlerini görebilirsiniz.

Türkiye İnteraktif Haritaları sürekli değişiklik gösteren canlı diye tabir edilen haritalardır. Çok fazla bilinmeyen interaktif haritalar zaman ilerledikçe sürekli yenilenmektedir.

Türkiye İnteraktif Haritaları şehirler arasındaki sınırları, bölgeleri göstermektedir. Sınırların zamanla değişip değişmediğini, il merkezleri bilgileri ve değişime uğrayıp uğramadıklarını gösterebilmektedir.

Türkiye İnteraktif Haritalarında il merkezleri, il sınırları, ilçe merkezleri bilgilerine erişebilirsiniz. Zamanla ilçe merkezleri daha fazla büyüme yaşayabilir aynı şekilde il merkezleri de artan nüfus ve yerleşme nedeniyle büyüyebilmektedir.

Her şehrin kendine göre interaktif özellikleri bulunmaktadır. Örneğin İstanbul ilinin il merkezi, ilçe merkezleri, sınırları, diğer iller ile olan sınır durumlarını interaktif haritalar sayesinde görebilirsiniz. Kıyı şehirlerinde denize yakın şehirlerin sınırlarını detaylı olarak öğrenmek için interaktif haritalardan yararlanılmaktadır.

İnteraktif haritalar birçok alanda kullanılabilmektedir. Gelişen teknoloji, sosyal ilişkiler, illerin ilişkileri zamanla değiştiği için canlı ve etkileşimli olan interaktif haritalarda değişkenlik gösterebilmektedir.

Türkiye İnteraktif Haritaları

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ