Canım Anne

Türkiye Seçim Haritaları

Türkiye Seçim Haritaları

Belli aralıklar ve tarihler ile Türkiye’de seçim yapılmaktadır. Seçimler Türkiye’yi yöneten kişileri, partileri belirlemek için yapılmaktadır. Seçim haritaları sayesinde bölgelere göre oy verme oranlarını görebilirsiniz.

Türkiye’de en son referandum seçimler yapıldı. Seçim haritaları bugüne kadar yapılmış olan Türkiye için oldukça önemli seçimleri göstermektedir. Türkiye siyaseti üzerinde belli dönüm noktalarını gösteren seçimler belli zamanlarda yapılmaktadır.

Seçim haritaları sayesinde Türkiye’de bugüne kadar yapılmış olan son seçimleri görebilirsiniz. 2017 yılında yapılan referandum ile Tek Adam yönetimi için seçimler yapılmıştı. Tüm Türkiye evet veya hayır oyları ile seçime girdi. Seçimde mevcut yönetim yani parti Evet oyu oldu.

Türkiye’yi bekleyen en önemli seçim 24 Haziran 2018 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi olacak. Adaylar arasında Recep Tayip Erdoğan, Muharrem İnce ve Meral Akşener oyları paylaşacağa benziyor. En çok da Muharrem İnce’nin alacağı oylar merak konusu oldu. Türkiye geneli itibari ile mevcut yönetimin oyları her geçen gün azalıyor.

Türkiye Seçim Haritaları aracılığı ile son yıllarda yapılmış olan siyasi açıdan ve Türkiye açısından oldukça önemli olan seçimleri görebilirsiniz.

Türkiye Seçim Haritaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi