Tuvalet fırçası nasıl temizlenir

Tuvalet fırçası nasıl temizlenir

Tuvalet fırçası nasıl temizlenir

Tuvalet fırçası nasıl temizlenir. En çok hijyen gerektiren devamlı elimiz onun temizliğinde tuvalet fırçası nasıl temizleriz. Kalabalık bir ailede yaşıyorsanız veya çok mu misafiriniz geliyor. Çocuklar olunca bir tık daha hijyende kurallar. Ev hanımları her gün düzenli bir ev temizliği yapıyorlar. Çalışan anneler ancak hafta sonu ev temizliğini yapabiliyor. Onlar için kolay pratik bilgi sunuyoruz. Tuvalet fırçası nasıl temizlenir hafta da iki kez detaylı temizliği yapılması hijyeni sağlayacaktır. Çalışan hanımlar hafta sonu yaptığı hafta içi tekrar yaparak tuvalet fırçasında kolayca sonuca ulaşacaklardır.

Tuvalet fırçası nasıl temizlenir?

• İlk olarak hepimizin aklına gelen çamaşır suyu evet çok kullanıyoruz.  Hemen fırçanın üzerine sizce yeterli mi sadece çamaşır suyu kullanmamız, biraz daha hijyen için bol sıcak su içine çamaşır suyu ekleyip isterseniz fırçanıza ait bir kap yapabilir sıcak su ve çamaşır suyu ekleyip fırçamızı içinde bekletip durulayalım tabi ki fırçayı kullanırken kendi kabını da aynı şekilde yıkayalım.

• Tuvalet fırçası temizlerken biraz arap sabunu kullana biliriz. Hem doğal olması güzel kokusuyla banyo muzun havası değişecektir yine bir kova veya kap içine sıcak su alalım biraz arap sabunu ve her evde bulunan çamaşır suyu ekleyip tuvalet fırçasını zamanınız varsa iki saat içinde bıraka bilirsiniz. En az bir saat durması daha iyi sonuç verecektir. Haftada iki kez bu uygulamayı yapmanız yeterlidir. Bol temiz günler diliyoruz.

Tuvalet fırçası nasıl temizlenir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ