Üç katlı yıldız lif modeli yapımı

Üç katlı yıldız lif modeli yapımı

Üç katlı yıldız lif modeli yapımı yeni tasarım yeni lif modeli çeyizlik lif örneği arayanlar için harika bir lif modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri en çok sevilen el işleri olmaya devam ederken yeni tasarımlar sizler için gelmeye devam ediyor. Kızlarımızın çeyizleri için olmazsa olmazlardan olan lif yapılışları annelerimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Üç katlı yıldız lif modelimiz siz değerli takipçilerimizin beğenerek yapabileceğiniz lif modelleri arasında yer alabileceğine inandığımız şık lif modelidir.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımızın içinde çok güzel bir lif örneği olarak siparişler için etkili olacaktır. Bol siparişler getirmesi dileğiyle, farklı birbirinden güzel lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üç katlı yıldız lif modeli yapımı

Üç katlı yıldız lif modeli

İdeal boyutta lif modelidir.

7 Numara tığ ve makas

4 Renk ip kullanılmıştır. Zemin kısmı beyaz ip tercih edilmiştir.

Sihirli halka oluşturuyoruz. 3 lü dolgulu fıstık uygulaması yapıyoruz. 1 Zincir çekip tekrar 3 lü dolgulu fıstık yapalım sabitleyip kapatalım. Toplamda 6 fıstık yapalım. Aralarda 1 zincir çekelim. 2 ci sırada ilk fıdtık uygulaması yapalım tekrar ilmek uzatıp fıstık tepesine açık fıstık yapalım tekrar ilmek uzatım dimine fıstık yapalım ve sabitleyip kapatalım ve sıra sununa kadar tekrarlayalım. Bu şekilde artırma işlemi yaparak devam eden bir modeldir. Detaylı anlatım için video izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Üç katlı yıldız lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ