Canım Anne

Üçgen Modeli Şal

Üçgen Modeli Şal

Üçgen Modeli Şal

Birbirinden güzel yeni üçgen şal modellerini sizlerin fikir ve tercih etme konusunda yardımcı olması için paylaştık.

Yeni üçgen şal örneklerini sizlerin isteği üzerine yayınlamıştır. Bizler ile paylaşan Elişi Dünyası sayfasına teşekkür ederiz. Üçgen Şal örgü modelleri ve yapılışları ile ilgili Örgü Şal Modelleri kategorisini takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bir önceki konumuzda şal örgü modelleri anlatımlı olarak paylaştık.

Tüm dünyada kadınların vazgeçilmezi olan örgü modellerden  üçgen şal modelleri yeni motiflerini paylaştık. Tığ işi ile örülen olan üçgen şalları isterseniz günlük olarak isterseniz de çeyizlik olarak değerlendirebilirsiniz. İpin özelliğine göre değişecek olan şal modellerini sitemizde bulabilirsiniz, günlük kullanımda daha pamuklu ipleri tercih edebilirken, çeyizlik modellerde daha ışıltılı ve parlak ipleri tercih edebilirsiniz.

Ayrıca iplerde nako ebruli ve Alize angora ipleri de tercih edebilirsiniz.Simli iplerle yapılan pek çok üçgen şal modelini de sitemizde daha önceden paylaşmıştık.  Ebruli ip ile örülmüş ve son zamanların modern örgü tasarımlarından biri olan şaşırtmalı üçgen şallar da günlük ve çeyizlik şal modelleri için son derece uygun olacaktır.

 

Evlenecek olan arkadaşınız ve ya çok sevdiğiniz biri için gelin çeyizi olarak ya da gelinlik üzerine örülebilir olan üçgen şal modelleri arasında en çok bu model tercih edilir. Tığ işi şal ve yeleklerde karşımıza çıkan modellerden biri olan fıstıklı ve nohut örneği şal modeli de uygun bir model olaraktır. Türkiye’de beğenilerek ve sevilerek kullanılabilecek harika örgü modellerinden de faydalanabilirsiniz. Gerek motifli gerekse de tek parça şal modellerini sitemizde bulabilir ve keyifle örerek, giyebilir ya da hediye edebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın