Uzun lif karanfil modeli yapılışı

Uzun lif karanfil modeli yapılışı

Uzun lif karanfil modeli yapılışı yeni tasarım lif örneği arayanlar için şık ve harika görselliği olan karanfil lif modeli çeyizlik lif modelleri için harika seçim olacağını düşündüğümüz modeller arasında yer alacaktır.

Banyo lifleri örnek seçeneği çok olan ve her kesimin yapabileceği el işleri arasında yer almaktadır. Youtube kanallarında video anlatımlı olması ilginin artmasına en büyük etken olmaktadır. Beğendiğiniz modeli izleyerek kolaylıkla uygulayabiliyorsunuz. Video anlatımlar hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır. Farklı ve güzel lif modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşmanız mümkündür.

Uzun lif karanfil modeli yapılışı

4 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

2 Adet plastik halka

Yapılışı: İlk olarak iki plastik halkanın etrafını sık iğne tekniği ile uygulama yapalım, yedi zincir ile halka oluşturalım halkanın içine aralarda iki zincir çekerek toplamda altı fıstık yapıyoruz. İkinci sırada son fıstık tepesine kapalı fıstık, tekrar tepesine açık fıstık dibine açık fıstık birlikte kapatalım, tüm fıstık tepelerine aynı işlemi yapıyoruz aralarda iki zincir çekerek sırayı tamamlayalım,

Altı dilimi yıldız tekniği ile örerek arttırma yaparak beş sıra örerek motifi tamamlıyoruz.

Yeşil renk ip ile yuvarlak motifin orta kısmında yaprak detayını yaparak devam ediyoruz. Yaprak detayını bitirip orta kısıma fırfır çalışması yapıyoruz. Aynı işlemi üç motifte uygulayıp sonra birleştirip uzun lif modelimizi tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Denemek lazım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Uzun lif karanfil modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ