Uzun Lif Modelleri – Yeni uzun lif örnekleri

Uzun Lif Modelleri – Yeni uzun lif örnekleri

Çeşitli lif modelleri arasından en beğenilenlerden bir tanesi de uzun llif modelidir. Uzun lif modelleri çeyizlik olarak en çok tercihler arasında yer almaktadır. Yapılışları oldukça kolay olan birbirinden güzel lif modellerine göz atabilirsiniz.

Lifler çeşitli şekilleri ile çocuklara banyoya sevdirmek için ve gençlere favori modelleri kullanmaları için yapılır. Fakat uzun lif modelleri boyutu sayesinde temizlenmek için eksiksiz olarak görevini yerine getirir. Pamuktan yapıldığı için de hem uzun süreli kullanıma uygundur, hem de sağlıklıdır. Uzun lif modellerine de istediğiniz şekli, figürü vermeniz mümkündür. Bu durumda da uzun lifler diğer liflere göre bir adım öne geçmektedir. Lif kültürü çok eski zamanlardan beri kültürümüzde yer alır. Eskiden sadece kare olan lif modelleri günümüzde çok çeşitli model ve  figürde yapılır.

Lif görsellerimiz uzun lif modellerinin bir çok modelini sunmaya çalıştık umarım fikirlerinize uyacak model olmuştur. yapılışları video anlatımlı olarak sayfamızda mevcuttur istediğiniz modele ulaşabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. En yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Uzun Lif Modelleri – Yeni uzun lif örnekleri

Uzun lif modelleri ve yapılışı

İstenilen marka lif ipi

Tek renk veya bir kaç renk kullanımı

Elinize yatkın tığ tercihi

Seçtiğiniz modelle göre teknikleri değişmektedir. Kutu tekniği, yıldız tekniği, fıstık uygulaması gibi bir çok çeşit vardır. Beğendiğiniz modelin video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz.

Aşağıda sizler için birbirinden farklı kare modelleri derledik. Sizler de bu modelleri ister birebir uygularsınız. İsterseniz de kendi yaratıcılığınızı da katarak ortaya birbirinden farklı modeller çıkarırsınız. Bu tamamen sizin isteğinize kalmıştır. İlerleyen yazılarımızda birbirinden güzel modelleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Lif modelleri ve görselleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ