Uzun puf çiçekli lif yapılışı

Uzun puf çiçekli lif yapılışı sade güzelliğin bir arada olduğu uzun lif modelini iz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapım aşaması üç parçadan oluşan yıldız tekniği ile yapılan kolay lif çalışmasıdır.

Oldukça sipariş alan beğenilen lif örnekler arasında yer alan uzun lif modelini çeyizlik ve sipariş alan arkadaşlarımızın çok beğenerek uygulayacağı model olacağını düşünüyoruz.

Banyo lifleri dünden bugüne vazgeçilmeyen el işleri arasında yer almaktadır. Günümüzde model seçeneğinin çok artmasıyla ilginin daha da çok olmasına sebep olmuştur. Youtube kanallarında video anlatımlı olması tasarım çalışmalı örnekler, takım modeller lif modellerini aranan el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Sitemizde birçok yeni ve farklı örnekleri bulabilirsiniz.

Uzun puf çiçekli lif yapılışı

Krem rengi lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

Simli ip ve sarı boncuk

Dikiş iğnesi ve makas

Model 3 motiften oluşmaktadır. Yine arttırma işlemi yaparak yıldız tekniği ile yuvarlak dilimi tamamlıyoruz. Aynı şekilde üç yuvarlak parça oluşturup birbirine ekleyip uzun lif oluşturuyoruz. Puf çiçekler yaparak süsleyip lifi bitiriyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyebilirsiniz. Kolay gelsin..

Yapılışı: Altı zincir ile halka oluşturalım, halka içine aralarda zincir çekerek toplamda altı tekli fıstık yapalım, fıstık tepesine kapalı fıstık yapalım tekrar tepesine açık fıstık dibine açık fıstık birlikte kapatalım, yıldız tekniği ile dilim oluşturuyoruz. Aralarda bir zincir çekerek sırayı tamamlayalım.

Üçüncü sırada

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Puf çiçekli lif yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ