Uzun yıldız lif modeli yapımı

Uzun yıldız lif modeli yapımı

Uzun yıldız lif modeli yapımı

Uzun yıldız lif modeli yapımı detaylı yeni tasarım şıklık ön planda olan uzun lif yapılışları arıyorsanız. Doğru adres canimanne.com sayfasıdır.   Lif örnekleri ve yapılışları video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tasarımı Süreyya ertem hanımefendiye ait olan örgü sevdası kanalının anlatımıyla, siz değerli takipçilerimiz için en güzel, özel, lif çalışmalarını sunmaya devam ediyoruz. Kız çeyizlerinin vazgeçilmezi olmazsa olmazlarından lif modelleri çeyiz sandıklarını süslemeye devam ediyor. Uzun lif modellerini seviyorsanız yıldız modelimiz yapımı oldukça kolay olan sizin tarzınız neden olmasın!

Lif yapılışları en çok sevilen el işleri ve hanımlarımızın iş kaynağı olurken, en güzel hobimiz terapi olarak elimizde uğraştığımız en değerli emeğimiz oluyor. Tasarım ve yapılışlarına emek harcayan tüm hanımlarımızı kutluyorum. Sipariş alan arkadaşlarımıza bol bol siparişler dileklerimi iletiyorum.

Sizlerde en güzel lif modelleriniz sevdiklerinize hediye olarak armağan edebilir. Ve kendiniz için bir çok modellerimize ulaşabilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinse video anlatımlarımız oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yeni tasarım güzel lif örneklerinde tekrar görüşmek üzere, beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız. HOŞÇAKALIN

Uzun yıldız lif modeli detayları

İki renk ip kullanılmış,

İp markası sizin tercihlerinize kalmış,

Uç kısmına halka veya püskül detayı yapabilirsiniz.

Orta kısmında puf çiçeği var,

Tığ seçimi sizin elinize göre değişecektir.

Uzun lif yıldız lif modeli yapımı

Başlangıcı orta göbekten 7 zincirle başlayan halkanın içine 3 dolum fıstık yapımı ile devam 8 fıstık ile devam eden bir modeldir.

4 Sağ dilim, 4 sol dilimden oluşan toplamda orta kısımda 8 dilim bulunmaktadır.

Orta kısmına çiçeğini yapıyoruz.

♦ Kenar oyası yapılıp, uç kısmına saç örgüsü kup yapımı yapılarak bitiriliyor.

          ⇓

Lif modelleri, lif örnekleri yapılışları için daha fazlasına ulaşmak içinse linkimize tıklamayı unutmayınız.

Uzun yıldız lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif çalışması için çok teşekkür ediyorum. Tasarımı Süreyya ertem hanımefendiye aittir kendilerine ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

Uzun yıldız lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ