Yakadan başlamalı bebek hırka yapılışı

Yakadan başlamalı bebek hırka yapılışı

Yakadan başlamalı bebek hırka yapılışı kolay teknik ile harika bebek hırkası modelini siz örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı kolay olan haroşa ve yüzük modelinin kullanımı ile yapabileceğiniz kız veya erkek bebekler için renk değişimini farklı tercih ederek uygulayabilirsiniz.

Ayrıca sayfamızda en şık ve güzel bebek hırka modellerine ulaşabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak sayfamızdaki bebek hırka modellerini görmeniz mümkündür. Yeni hırka modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yakadan başlamalı bebek hırka yapılışı

3 Yumak ip kullanımı bebe yünü kullanılmıştır.

6 Ay ve 1,5 yaş için kullanılabilir.

5 Adet düğme kullanımı

3 Numaralı şiş kullanımı

Haroşa tekniği, yüzük modeli kullanılmıştır.

Yakadan koltuk altı boyu 14 santim

Yakadan kol uzunluğu 30

Beden genişliği 28 santimç

Etek boyu 32 santimdir.

Model yakadan başlanmıştır. 80 İlmek atalım, haroşa örelim ve ilik açalım ve düğme boyutuna göre ilik açabilirsiniz. Haraşo örerken en son iki ilmeği örmeden devam ediyoruz. Giriş ve çıkışta son iki ilmeği örmeden devam edip beş diş haroşa örelim.

Devamında 15 ilmek örüp artırma işlemi uyguluyoruz. Ve delikler oluşmuş olacak roba kısmını ayırıp artırma işlemi ile devam eden modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü hırka modelleri, bebek hırkaları, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yakadan başlamalı bebek hırka yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ