Canım Anne

Yakadan Başlamalı Bebek Yeleği Yapılışı

Yakadan Başlamalı Bebek Yeleği Yapılışı

Yakadan başlamalı bebek yeleği yapılışı erkek bebek yeleği modeli arayan arkadaşlarımız için oldukça kolay ve güzel bir tığ işi modelidir. Siz değerli takipçilerimiz beğenisine sunuyoruz.

Yakadan başlamalı bebek yeleği modeli erkek çocukları için çok güzel bir modeldir. Özellikle tığ işi sevenler için rahatlıkla yapılabilecek şık bir yelek çalışmasıdır. Yelek modelimizde trabzan tekniği ve alt kısmında model uygulaması yapılmıştır. Sizler alt kısmını istediğiniz model uygulaması yapabilir farklı renkler kullana bilirsiniz. İstediğiniz ip markasını tercih edebilir. Tığ seçiminizi ip kalın ve ince oluşuna göre ayarlarsanız modelinizin daha güzle olmasını sağlayacaktır.

Yeni öğrenen ve öğrenmek isteyen hanımlarımız video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni farklı yelek modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza kolay gelsin..HOŞÇAKALIN.

Yakadan Başlamalı Bebek Yeleği Yapılışı

1 ve 2 yaş gurubu için uygundur.

3,5 Numara tığ tercihi

Ebrulu ip ve kahve tonunda renk kullanılmıştır.

3 Düğme tercih edilmiştir.

63 Zincir çekelim. Tekrar 3 zincir çekelim ve 4 cü zincire batarak başlıyoruz 10 adet trabzan yapıyoruz. Sıradaki zincire 2 adet tarbzan yapalım ve 2 zincir çekelim ve tekrar zincire 2 li tarbzan yapalım.

10 Adet tranzan tekrar yapalım kol kısmı olacaktır. 11 ci zincir içine 2 tarbzan yapalım ve 2 zincir çekelim ve tekrar 2 trabzan yapalım. 20 Adet trabzan arka kısım için yapalım. 21 ci zincire 2 adet trabzan yapalım ve tekrar 2 zincir çekelim ve aynı yere 2 adet tarabzan yapalım. Ve kol kısmı için 10 adet trabzan yapalım. Aynı artış kısmını yapalım. Ön parça için kalan trabzanları yapalım.

Yelek modelimizde 2 ci sırada her bir trabzan üzerine birer birer batalım artırmaları da aynı şekilde yapalım. Modelimiz bu şekilde devam etmektedir. İstediğimiz büyüklüğe gelene kadar devam edelim. Roba ve kolları birleştirelim ve ardından model kurmaya başlayalım. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri, yelek yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Yakadan Başlamalı Bebek Yeleği Yapılışı VİDEO ANLATIM

Örgü aşkım bebeğim kanalına bu güzel yelek modeli için çok teşekkür ediyorum.
Yakadan Başlamalı Bebek Yeleği Yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ