Reklam

Yakalı kazak lif modeli yapılışı

Reklam
Reklam

Yakalı kazak lif modeli yapılışı oldukça farklı bir lif modeli yapılışı ile sizlerin karşısındayız. Lif kazak modeli lif örneklerinde farklılık arayanlar için çok şık bir modeli olduğunu düşünüyorum ve sizlerin beğenisine sunuyorum.

Lif modelleri son zamanların en çok tercih edilen tığ işi örgü modelleri arasında yer almaktadır. Lif modelleri bir çok ev hanımının ek kazancı olmaktadır. Emekçi hanımlarımızı kutluyorum.

Çeyizlik lif modelleri arasında yer alabilecek bir modelimiz yakalı kazak lif modeli annelerimizin tercih arasında yer alabilecek bir lif çalışmasıdır. Farklı renklerde yapabilirsiniz.

Banyo lif modeli yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için çok güzel model olacaktır. Bir çok lif modelimiz sayfamızda mevcuttur. Sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz lif örneklerine ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyenler içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Yakalı kazak lif modeli yapılışı

Yakalı kazak lif modeli

Kullanılan malzemeler 3 renk istenilen marka lif ipi

1.5 mm tığ ve makas

Yapılışı Kazağımızın alt kısmından 14 fıstık yaparak başlıyoruz. Düz yıldız tekniğiyle devam ediyoruz. İçindeki yaprak ve çiçekleri de beraberinde örüyoruz. Düz şekilde örüldükten sonra kol kısımlarını yapıyoruz. Aynı dilimden iki tane yaptıktan sonra kenar kısımlarını birleştiriyoruz. son olarak yaka kısmını yaparak bitiriyoruz. Yapacak olanlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yakalı kazak lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ederim.

Sonrakini düzenle 7 Mart 2019 11:41 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

5 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

6 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

7 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam