Yalancı saç örgü bere modeli yapımı

Yalancı saç örgü bere modeli yapımı

Bere modeli arayan arkadaşlarımız için harika bir model sizlerin beğenisini beklemektedir. Saç örgü modeli bilmeyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. İstediğiniz rengi tercih edebilirsiniz kaban ve hırka modellerine uygun renklerde yaparak uyumu sağlayabilirsiniz.

Birçok şapka ve örgü bere modeli için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni video anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Yalancı saç örgü bere modeli yapımı

1 Yumak ip kullanımı

Hazır ponpon kullanımı

8, 10, 13 yaş için uygundur.

Makas, iğne,

3 Numara şiş kullanımı

Model 6 ve katları olarak kurulmuştur.

Tek şiş üzerine 100 ilmek atalım. Lastik tekniği uygulayalım. Toplamda 15 sıra lastik örelim. Modelde arttırma yapalım. Model kurulumu ve detaylı anlatım için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Bere yapımı, örgü şapka yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı modelimiz olan Tunus işi şapka modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Yalancı saç örgü bere modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel bere modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ