Canım Anne

Yalancı tunus işi modeli yapılışı

Yalancı tunus işi modeli yapılışı

Yalancı tunus işi modeli yapılışı tığ işi örgü modellerini tercih ediyorsanız. Farklı alış tekniği ile tunus işi örgü modelini birçok örgü alanında kullanabilirsiniz. Tunus işi modelleri tek şiş ile örülen ilmeklerin aynı sırada çıkartılıp ve aynı sırada kapatılarak örülen güzel ve farklı örgü tekniğidir.

Örgü modelleri kış aylarının en güzel el işleri arasında yer almaktadır. Şiş örgü modelleri hanımlarımızın en güzel hobileri arasında olmaktadır. Kış ayları için kazak, yelek, hırka, bebek örgüleri, patik modelleri hepsinin ayrı güzelliği ve uğraşı yapılmaktadır. Sizlere en güzel yardımcı youtube kanalları olmaktadır. İstediğiniz modeli kolaylıkla öğrenme imkanı var. İzleyerek uygulayabilirsiniz. Özellikle yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlar fayda sağlamaktadır.

Yalancı tunus işi modeli yapılışı

Yapacağınız modele göre ip seçebilirsiniz.

İp ve elinize katkın tığ numarasını ayarlayabilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak zincir sayınızı modele göre çekiniz. Her zincirden bir ilmek alırken ilmeği iki defada çıkartıyoruz. Tunus tekniğinde olduğu gibi tek tek toplayarak başa dönüyoruz. Model kendini tekrarlayan modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi modelleri, tığ işi örgüler hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yalancı tunus işi modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ