Yazlık Bebek Hırkaları

Yazlık Bebek Hırkaları

Yazlık Bebek Hırkaları

Yazın havalar sıcak olsa sabah erken saatlerde veya akşam hava kararmaya başladıktan sonra serin olmaktadır. Bu gibi durumlarda bebeğiniz için en ideal giysi ise elbette ki hırkalardır. Yaz ayları için kullanıma ideal olan hem hazır hem de örgü birçok farklı yazlık hırka modeli bulunmaktadır. Yazlık bebek hırkalarının şiş ile örülen modelleri olsa da daha çok tığ işi örgü ile yapılan modelleri tercih edilmektedir. Aynı zamanda şıklığına şıklık katmak için püskül, ponpon da ekleyebilirsiniz.

Yazlık kız bebek hırkaları

Yazlık kız bebek hırkaları daha çok tığ işi örgü ile ve açık renkler tercih edilerek örülmektedir. Yazlık bebek hırkası modelleri daha çok pembe, pudra, krem, beyaz, mor, kırmızı tonları kullanılarak yapılmaktadır. Tek parça halinde örülen modellerin yanı sıra birden fazla parçanın veya motifin birleşmesi ile oluşan hırka modelleri de bulunmaktadır. Şık ve farklı hırka elde etmek için simli, sakallı ipleri de tercih edebilirsiniz.

Yazlık erkek bebek hırkaları

Yazlık erkek bebek hırkası modelleri yapılırken genellikle bordo, siyah, lacivert, beyaz, krem, mavi, turkuaz renkleri tercih edilmektedir. Öreceğiniz hırkayı tek renk yapabileceğiniz gibi aynı zamanda birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık parçalar elde edebilirsiniz. Ördüğünüz hırkadan memnun olmak için mutlaka kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih ediniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ