Reklam

Yazlık genç bayan örgü yelek modelleri (hepsi çok güzel)

Reklam
Reklam

Yaz aylarında serin gecelerde kullanabileceğiniz yelek modelleri ile soğuktan korunabilinir ayrıca oldukça şık görünebilirsiniz. Yazlık genç bayan örgü modellerini sizler için derledik.
Her genç kızın gardırobunda ve çeyizinde bulunması gereken yazlık örgü modellerini kolayca kendiniz örüp kullanabilirsiniz. Örgüye biraz meraklı iseniz kendi yeleğinizi masrafsız bir şekilde örüp giyebilirsiniz. Yazlık genç bayan örgü modelleri arasında özellikle dantel ipi ile örülenler oldukça şık bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Dantel ipi ile örülen örgü yelekleri deniz kenarında kimono olarak ta kullanabilirsiniz.

Beyaz ve krem rengi modelleri kotlarınız ile bahar havalarında kombin yapabilirsiniz. Örgü yeleklerinizin altına çok fazla hareketli bluzlar giymemeye özen gösterin. Çok hareketli ve modelli giysiler giymek yeleğin modelinin önüne geçecek ve rüküş bir görünüm ortaya çıkaracaktır.

Yazın vazgeçilmezi olan beyaz kot pantolonlarınızın üzerine renkli renkli genç bayan yazlık örgü model yelekleri giyip kombin yapabilirsiniz. 2018 yılının en beğenilen ve sürekli kullanabilecek modelde olan yazlık yelek örgü modelleri arasından zevkinize uygun olanı seçip kolayca örebilirsiniz. Örme konusunda acemi iseniz videolu anlatımları dinleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazlık genç kız örgü yelekleri arasında genellikle tek parça olarak örülen modeller beğeniliyor. Ayrıca füzyon model adı verilen arkadan büzmeli modeller de bir o kadar güzel modellerdir. Sade bir tarza sahipseniz genellikle düz ve tek parça örülen modelleri seçebilirsiniz. Yeleklerinizde farklılık yaratmak isterseniz yazlık renkli kumaşların yada kot parçaların yarısından itibaren örme yaparak güzel bir örgü yelek modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

Yazlık genç bayan örgü yelek modelleri (hepsi çok güzel)

Sonrakini düzenle 16 Ocak 2021 6:32 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Genel

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

Lif sevdası çiçeği yeni… Devamını oku

23 saat önce
  • Kendin Yap / DIY

Kolay kese kağıdı yapılışı

Kolay kese kağıdı yapılışı… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Bebek Patikleri

El örgüsü ile örülen… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Modelleri

El Yapımı Bebek Beşik Örtüsü Modelleri

El örgüsü ve el… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.