Yazma Oya Örnekleri

Yazma Oya Örnekleri

Yazma oya örnekleri sınırsız örnek seçimini sayfamızda bulabilirsiniz. Tığ oyası ve iğne oyaları için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yazma kenarları farklı örnek seçeni ile sayfa içeriğimiz de bulunmaktadır. Tığ işi yazma modelleri herkesimin uyguladığı tülbent modelleridir. Çeyizlik tülbent modelleri, namazlık tülbent yapımı video anlatımlı modeller için linke tıklayıp örnekleri inceleyebilirsiniz.

Peki sizlerin tercihi yazma kenar örnekleri tığ işi mi ? iğne oyaları mı ?

Yazma oyaları çeyizlerde sıkça gördüğümüz el işleri arasında yer almaktadır. Farklı örnek seçeneği ile oldukça geniş kitleye hitap eden yazma modelleri hanımlarımızın sipariş aldığı el işleri arasında yer almaktadır. Sizlerde sipariş alıyorsanız yazma çeşitleri için fikir edinmek ve örnek seçenekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yazma modellerini uygularken tülbent deseni ile ip tercihiniz uyumlu olmasına dikkat ediniz örneğin kendini öne çıkarması için ip uyumu çok önemlidir. İp tonlarına dikkat etmekte fayda var. Yazma modeline göre oya modelini seçmekte önemlidir.

Yazma modeli örnekleri, yazma kenarı, tülbent modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı yazma modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazma Oya Örnekleri

Yazma kenarı, oya örnekleri, oya modelleri örmesi kolay anlatımlı oya örnekleri. Kalın floş ip ile örülen basit bir örnek. Kendinize ölçü olarak dondurma çubuğu ayarlayabilirsiniz. Sondaki resme baktığınız da modelin ayrıntısını daha iyi anlayacaksınız. Üç gözeneğe üçerli trabzan dolgu yapıyoruz 4 zincir çekip daha sonra ilmeği uzatarak çubuğa takıyoruz. Aynı noktadan ilmek çıkarıp tekrar çubuğa takarak 6 kez tekrar edeceğiz. 4 zincir çekip işleme aynı şekilde devam ediyoruz. Son kısımda da renkli ip ile dört zincir çekip batarak sırayı tamamlıyoruz aralarda örümcek yapılıp modeli çıkarıyoruz.oya modelleri
oya modelleri
oya modelleri

oya modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ