Canım Anne

Yelek Örgü Örnekleri

Yelek Örgü Örnekleri

Yelek örgü örnekleri en güzel bebek yelek örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Tunus işinden şiş örgü yelek modellerini sayfamızda geniş model seçeneği ile bulabilirsiniz. Modellerimiz detaylı video anlatımlı olması örgü sevenlere kolaylık sağlamaktadır. Kolay yelek modelleri yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde bulunmaktadır.

Yelek modelleri annelerin en çok kullandığı bebek kıyafetleri arasında yer almaktadır. Örgü bebek yelekleri neredeyse dört mevsim kullanılmaktadır. Çok kullanılan örgü grubu olunca örnek seçeneği artmaktadır. Kız ve erkek bebekler için modeller değişim göstermektedir.

Bebek yelek modelleri yeni doğanlar için 0-1 yaş olarak en çok yapılan yelekler arasında yer almaktadır. Model tekniğinde haroşa, düz örgü, ve bir çok model kurulumu tercih edilebilir. İp seçimi bebe yünü kullanımı ip ve elinize yatkın şiş veya tığ seçimi yapılması modelinizin örgüsü daha güzel olacaktır.

Farklı bebek yelek modelleri ve yapılışları için linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. En yeni ve güzel örgü bebek yelek örneklerini bulabilirsiniz. Hırka ve süveter örnekleri ve örgü elbise modelleri için sayfamızdaki örgü bölümlerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Örgü yelek modelleri, bebek yelek örnekleri, şiş ve tığ işi yelek yapılışları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Yelek Örgü Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ