Canım Anne

Yelek Örgü Örnekleri

Yelek Örgü Örnekleri

Yelek örgü örnekleri bebek yelekleri oldukça çok kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır. Annelerimiz bir çok bebek yelekleri modellerini uygulamaktadırlar. Dört mevsim ihtiyaç duyulan bebek yelek modelleri kız ve erkek çocukları modelleri sayfamızda fazlasıyla mevcuttur.

Yelek modelleri arayanlar içinde ister resimli veya video anlatımlı yelek örgü örneklerine bakabilirsiniz. Tığ işi, iki şiş, motifli, Tunus işi gibi bir çok modelimiz sizlerin beğenisini beklemektedir.

Yelek örgü modellerimiz kız ve erkek çocukları modelleri olarak sayfamızın bebek yelekleri bölümünden ulaşmanız mümkündür. Yeni örnekler için bizleri takip etmeyi unutmayınız yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni yelek modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Yelek Örgü Örnekleri

İstediğiniz marka bebe yünü tercih edebilirsiniz.

İpin kalın ve ince oluşuna göre şiş ve tığ numarası değişmektedir.

Yelek modeli teknikleri, haroşa, düz örgü, ajur modeli, bonbon şekeri, örümcek modeli, tunus işi olmak üzere bir çok geniş modele sahiptir.

Tığ işi, örgü, örgü ve el işleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Farklı bebek yelek modellerinin video anlatımlı olarak ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Yelek Örgü Görseli

Yelek Örgü Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın