Yeni badem şekeri halkalar lif yapımı

Yeni badem şekeri halkalar lif yapımı

Yeni badem şekeri halkalar lif yapımı yuvarlak lif örneği arayanlar için iki renkli fıstık tekniği ile uygulanan kolay ve görseli güzel olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapım aşaması video anlatımlı olması hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Çeyizlik banyo lif modelleri tığ işi örgü modelleri arasında en çok uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Farklı model seçeneği olaması her kesime uyan örnek bulunması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Lif modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız içinde sayfamızda birçok lif çalışmasını bulabilirler. Takım lif, tasarım lifler, kolay ve çeşitli lif modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni badem şekeri halkalar lif yapımı

İki renk ip kullanımı

2 Numara tığ seçimi elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak yedi zincir ile halka oluşturalım, halka içine aralarda üç zincir çekerek dört dolgulu sekiz fıstık yapıyoruz. Beyaz ipe geçiş yapalım ara boşluğa ipi sabitleyip kapalı fıstık yapalım fıstığın tepesine açık fıstık dibine açık fıstık ikisini birlikte kapatalım her boşluğa aralarda zincir çekerek aynı işlemi uygulayalım. Beyaz ipi keselim diğer renk ile devam edelim, Ara zincir içlerine fıstık uyguluyoruz. Tekrar badem şekeri model istenilen boyuta gelene kadar aynı devam etmektedir. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni badem şekeri halkalar lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ