Yeni çiçekli takım lif modeli yapımı

Yeni çiçekli takım lif modeli yapımı

Yeni çiçekli takım lif modeli yapımı lif modellerinde takım lif modelleri çeyizler de nişan bohçalarında ilk tercihler arasında yer almaktadır. Takım lif modelleri kare, uzun, yuvarlak ve kese lif modeli olarak dört parçadan oluşmaktadır. Yeni lif modelleri tercihi arttırmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması yine kolaylık sağlarken lif modellerine ilgi ve tercih edilmesini sağlamaktadır.

Lif modelleri en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlerde en çok tercih edilen tığ işi modelleri arasında yer almaktadır. Takım lif modelleri ve tek model lif çalışmaları tercihlere ve beğeniye göre değişmektedir.

Lif modellerinde video anlatımlarda yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlamaktadır. Model anlatımı ile birçok modeli kolaylıkla uygulayabilmektedirler. Sayfamızı ziyaret ederek en yeni lif modellerini bulabilirsiniz.

Yeni çiçekli takım lif modeli yapımı

Çiçekli takım lif yapımı

Kare modeli 12 fıstık eninde 12 fıstık boyunda bir kare parça yapıyoruz. Yarısı pembe yarısı beyaz olacak şekilde örüyoruz. İpleri içten yürüterek çiçek deseni oluşturuyoruz. Diğer üst sırada pembe olan kısma beyaz beyaz olan kısma da pembe renk iple 5 sıra kutu tekniği ile örüyoruz. Kenar oyası olarak fıstık üzeri fıstık yapıyoruz. Deneyecek olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni çiçekli takım lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ