Canım Anne

Yeni çiçekli uzun lif modeli yapımı

Yeni çiçekli uzun lif modeli yapımı

Yeni çiçekli uzun lif modeli yapımı bir önceki paylaşımda kare modelini paylaşmıştık takım olarak değerlendirebilirsiniz. Çiçek detaylı yapımı kolay olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri son zamanların en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Model seçeneği oldukça geniş olan lif örnekleri video anlatımlarla birçok kitleye ulaşmaktadır. Video anlatımlı lif modelleri yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır.

Çeyizlik lif modelleri yeni ve farklı lif modelleri takım lif çalışmaları çeyizlerde en sık gördüğümüz lif modelleri arasında olmaktadır. Çiçekli uzun lif örneği de çeyizlik lif modelleri arasında yer bulacak modellerden arasında yer alacaktır. Farklı lif örnekleri için sayfamıza bakabilirsiniz.

Yeni çiçekli uzun lif modeli yapımı

Uzun lif modeli yapımı

Kare modelde olduğu gibi 12 fıstık eninde 12 fıstık boyunda bir kare parça yapıyoruz. 6 sıra pembe 6 sıra da beyaz olacak. İpler içten yürütülerek çiçek deseni oluşturulacak. Uç kısımlara karşılıklı olarak 6 sıra kutu tekniği ile örülecek. Kenar oyası olarak fıstık üzeri fıstık yapıyoruz. Uçlar için dilerseniz plastik halka sabitleyebilirsiniz. Ben bu modelde uçlara kolay püskül yapıp sabitledim. Deneyecek olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni çiçekli uzun lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ