Yeni doğan bebek yeleği yapımı

Yeni doğan bebek yeleği yapımı

Yeni doğan bebek yeleği yapımı

Bebek yeleği nasıl yapılır ? yeni doğan bebek yelekleri kaç aylık bebeğe yapılır ?

Bebek yelekleri oldukça kolay yapılan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Robadan başlayan dikişsiz harika bebek yelekleri yapabilirsiniz. Video anlatımlı olması sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Örgü bebek yelek modelleri yanı sıra tığ işi bebek yelek modelini sayfamızda bulabilirsiniz linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni doğan bebek yelek modelleri 0 ve 6 aylık bebekler için ve 1 yaş içinde yapılmaktadır. Bu yaş gurubuna uygun bebek yelek yapılışlarını bulmanız mümkündür, Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yeni doğan bebek yeleği yapımı

Dikişsiz bebek yeleği yapılışı

0,6 Aylık bebekler için uygundur.

Robadan başlamalı model

İp ve elinize yatkın şiş seçebilirsiniz

4 Adet düğme

Yakadan başlıyoruz 72 ilmek şişe atalım 4 sıra haroşa tekniği örelim. Kenar ilmeğini baş ve son kısımda altı ilmeği haroşa örelim. Ters örgü olarak yeleğin arkasında örelim.

Roba kısmında ilik detayı var. Burgu ve ajur modelini kuruyoruz. Arttırma tekniğini burgu modelini kurarken yapılmaktadır. Roba kısmını 8 burgu olana kadar örelim, kol kısımları arka ve modeli tamamlayalım. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek modeli detaylı yapabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bebek yelekleri, bebek yeleği yapımı, yeni doğan bebek yelekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yeni doğan bebek yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ