Yeni fıstık şeritli kare lif yapımı

Yeni fıstık şeritli kare lif yapımı

Yeni fıstık şeritli kare lif yapımı farklı güzel lif örnekleri arayan arkadaşlarımız canım anne sayfamızı ziyaret ederek en yeni tasarım lif modellerini bulabilirsiniz. Çeyizlik lif modelleri ve sipariş alan arkadaşlarımız için birbirinden güzel lif modellerini beğenerek uygulayabilirler.

Yeni fıstık lif modeli yapımı kolay olan görselliği oldukça güzel lif çalışması olmuştur. Kare lif modeline şerit modeli oldukça yakışan lif çalışmasını lif sevenlere sunduğunu düşünüyoruz. Umarız severek uyguladığınız lif modeli olacaktır.

Lif modelleri çeyizlik örgü modellerin en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Tığ işi modelleri arasında lif yapımı video anlatımlı olması ilgiyi arttırmaktadır. Youtube kanalına hanımlarımız birçok lif modelini sevenleriyle paylaşarak lif örneklerine ve yeni modellerin ortaya çıkmasına fayda sağlamaktadır. Hanımlarımızda lif modellerinde istedikleri örneklere kolaylıkla ulaşmaktadırlar.

Yeni fıstık şeritli kare lif yapımı

Yeni tasarım fıstık şeritli kare lif modeli

1.5 mm tığ ile örüldü ( sizler elinize yatkın tığ ile örün)

7 renkli ip ve ana renk olarak krem istenilen marka lif ipi

Modelimize kafes tekniğiyle artı bi şekil veriyoruz. Sonrasında renkli fıstıklı şeritleri dört köşeye yapıyoruz. Son olarak yaptığımız şeritlerinden aralarından zigzag formu vererek geçiyoruz. Modelimiz oldukça kolay ve şık bir modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacaklara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni fıstık şeritli kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ