Yeni fıstıklı zigzag kare lif yapılışı

Yeni fıstıklı zigzag kare lif yapılışı görselliği harika olan yeni lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri çeyizler için oldukça sık örülen el işleri arasındadır. Yeni lif modelleri ve yeni lif tasarımları çeyizlerde yerini alan örgü modelleridir. Nişan bohçalarında yer alan lif modelleri en çok yapılan el işleri arasındadır.

Lif modelleri video anlatımlı olması hanımlarımız daha çok tercihinde olmasını sağlamaktadır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlar oldukça faydalı olacaktır. Video anlatımlı lif örnekleri kolay yapılışı sağladığı için hanımlarımızın ilgisi her geçen gün artmaktadır.

Sayfamızda tasarım lif modelleri ve farklı lif örnekleri oldukça fazladır. Herkesime hitap edecek bir çok lif çeşidini sayfamızda bulabilirsiniz. Kare, yuvarlak, uzun ve takım lif modelleri bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni fıstıklı zigzag kare lif yapılışı

Yeni fıstıklı zikzag kare lif yapım

Modelimize 7 numara tığla 80 zincir çekip başlıyoruz. Zincirlerini üzerine aralarda bir zincir bırakarak tekli fıstık yapıyoruz. Fıstıkları 5 doluyoruz ve fıstığı kapattıktan sonra zincir çekmiyoruz. Bir üst sırada her fıstığın üzerine fıstık yaparak ipleri içten yürüterek örüyoruz. Uygulayacağımız desen kadar renk kullanıyoruz. 24 sırada desenimiz oluşuyor. Kenar oyası olarak fıstık üzeri 4 er zincir çekip sabitliyoruz. Yapmak isteyenlere kolay gelsin. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Yeni fıstıklı zigzag kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Elif Göze dedi ki:

    Harikalar

  2. Elif Göze dedi ki:

    Harikalar masallah

BİR YORUM YAZ