Yeni güneş kese lif modeli yapımı

Yeni güneş kese lif modeli yapımı

Yeni güneş kese lif modeli yapımı farklı lif örnekleri ilginizi çekiyorsa bir çok lif örnekleri sayfamızda bulabilirsiniz. En yeni lif modellerine sayfamızda yer vermeye devam etmekteyiz. Lif modelleri çeyizler için oldukça önemlidir. Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Yapılışları youtube kanallarında olması tercihi arttırmaktadır. Yeni lif modelleri ve yeni tasarım lif çalışmaları ortaya çıkmaktadır. Tığ işi modellerinin en çok örülen el işleri arasında lif modelleri yer almaya devam etmektedir.

Kese modeli lif seviyorsanız güneş lif örneğini video anlatımı izleyerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz. En yeni lif örneklerine sayfamızda yer alırken farklı lif modellerimize bakabilirsiniz. Takım ve tasarım lif örneklerimiz sayfamızda sizlerin beğenisini beklemektedir.

Yeni güneş kese lif modeli yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yıldız tekniği ve kutu tekniği ile örülmüştür.

Orta kısımdan başlayan model için 7 zincir çekip halka oluşturalım ve içine fıstık yapalım, aralarda zincir çekelim toplamda 6 fıstık yapalım. Bir üst sıraya geçelim zincir yuvaları içine üçlü fıstık yapalım yıldız tekniği uyguluyoruz ve dilim başlangıçlarına başlıyoruz. Aynı teknik ile orta kısım dilimlerin aynı boyuta gelene kadar örelim, diğer renk seçeneği ile kutu tekniği ile model yapılışına devam edelim.

Aynı parçadan tekrar örüyoruz iki parçayı birleştirip kese modelini tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni güneş kese lif modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ