Yeni her yeri ayrı güzel lif yapımı

Yeni her yeri ayrı güzel lif yapımı

Yeni her yeri ayrı güzel lif yapımı çeyizlik lif örnekleri arasında yer alacak yeni lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı olması kolaylık sağlarken lif modellerine ilgiyi de arttırmaktadır. Youtube kanallarında birbirinden güzel lif modelleri bulunmaktadır. İster çeyizlik ister hediye olarak lif modeli yapılmaktadır.

Tığ işi modellerine bakıldığında en çok uygulanan el işleri arasında olan lif yapılışıdır. Kolay olması ve her kesime hitap etmesi yeni modellerin çoğalmasına etkendir. Peki siz hangi lif örneklerini tercih ediyorsunuz ? takım, kare, yuvarlak, kese ve birçok modeli sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni her yeri ayrı güzel lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Beyaz ip ile yıldız tekniği yuvarlak altı dilimli taban yaptıktan sonra orta kısma çiçek detayı yapıyoruz. Kenar oyasını yaparak lifi tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni her yeri ayrı güzel lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ