Reklam

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Reklam
Reklam

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif modelini sizlerin beğenisine sunduğumuz bu güzel lif modelleri çeyizlik veya sipariş alan arkadaşlarımız severek uygulayacağı ve çok beğeni alacağını düşündüğümüz lif modelleri arasında yer alacaktır.

Lif modelleri tığ işi modellerinin en sık örülen örgü grubu içinde yer almaktadır. Yapılışı video anlatımlı olması ilginin artmasının en etkili olmaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımıza video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır. Sitemizde örgü modelleri video anlatımlı içeriğimiz çok geniş modelleri siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunulmuştur. Modellerimizi keşfede bilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Malzemeler: 2 renk lif ipi
2 boy inci
2 numara tığ
İğne
Makas

Yapılışı: İki tabandan oluşan modelimizin tabanına ortadan 6 tekli fıstık yaparak başlıyoruz. Bir üst sırada fıstık aralarına iki fıstık yaptıktan sonra sırayı birleştirelim. İkili fıstık yaptığımız yerler arttırma işlemi olan yerler oluyor. Aralarda kalan fıstıklar tekli olarak örülüyor. 11 sıra büyük tabanı ördükten sonra 3 sırada kenar uygulaması yapıyoruz. Ortada küçük bir parça örüp kenar uygulamasında yaptığımız işlemi uyguladıktan sonra puf çiçeklerimizi yapıyoruz. Ortada ve kenarlarda olmak üzere 11 tane puf çiçek yapıyoruz. Taban üzerine çiçeklerimizi ortalarında inci kullanarak dikerek süslüyoruz ve modelimizi tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı VİDEO ANLATIM

Sonrakini düzenle 26 Kasım 2020 11:43 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

2 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

2 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.