Canım Anne

Yeni kar tanesi dörtlü takım lif yapımı

Yeni kar tanesi dörtlü takım lif yapımı

Yeni kar tanesi dörtlü takım lif yapımı dörtlü takım lif modeli arayanlar için yeni model lif yapılışı detaylı video anlatımını yazımızın içinde bulabilirsiniz. Çeyizlerde dörtlü takım modelleri sıkça istek alan modeller arasındadır. Özellikle nişan bohçalarında takım lif seçimi tercih edilmektedir. Lif modelleri denilince akla ilk gelen çeyiz gelmektedir. Elinden gelen model seçimini seçerek modeli uygulamaktadır. Ama vakti olmayan çalışan kesimlerde sipariş vererek modeli ördürmektedir. İşte bu kısmımda hanımlarımıza evde kazanç kapısı açılmaktadır. Lif modelleri son yılların en sık örülen ve beğenilen el işleri arasında olmaktadır. Video anlatımlar oldukça etkendir. Yeni modeller ve tasım lif örneklerin çoğalması ve her kesime model seçeneği çok olması ilgiyi oldukça arttırmaya devam etmektedir.

Lif modellerinde seçiminiz hangi modellerden olmaktadır.. Takım lifler mi ? yada tekli modeller mi ?

Takım lif çalışması sipariş alan hanımlarımız içinde kar tanesi yeni serisi oldukça sipariş alacak lifler arasında yer alacağını düşünüyoruz. Sizlerde yeni lif örnekleri arıyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Tığ işi ve örgü modellerinin en yeni ve farklı video anlatımları güncel olarak yayımlamaya çalışmaktayız.

Yeni kar tanesi dörtlü takım lif yapımı

3 Renk lif ipi

2 Renk panç ip

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapım aşaması video anlatımda mevcuttur.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni kar tanesi dörtlü takım lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ