Yeni kare şekilli lif yapımı

Yeni kare şekilli lif yapımı

Yeni kare şekilli lif yapımı oldukça farklı çizgileri taşıyan güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kare lif modelleriniz tercihiniz ise yeni şekilli kare lif modelini yapabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bir çok kare lif modelini bulabilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri oldukça farklı modelleri ve yeni tasarım örneklerle bizlerin karşısına çıkmaya devam etmektedir. Bizlerde sizler için en yeni ve güzel lif çalışmalarını video anlatımlı olarak paylaşmaya devam etmekteyiz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde sayfamızın içeriği lif modellerinden oldukça zengindir. Takım lif modellerinden farklı bir çok çeşidi bir arada bulabilirsiniz. Yeni güzel lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni kare şekilli lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanılmıştır, sizler istediğiniz renk tercihinde bulunabilirsiniz.

Elinize yaktın tığ seçebilirsiniz.

Kutu tekniği ile örülmüştür.

Zincir çekerek başlayalım, fıstık yaparak kutu tekniği ile modelimizi kuruyoruz. Kutu tekniği ile şekillerini veriyoruz. Model yapımına orta kısımdan başlıyoruz. Devamında aynı teknik ile farklı renklerde modeli uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yeni kare şekilli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ