Reklam

Yeni kare şekilli lif yapımı

Reklam
Reklam

Yeni kare şekilli lif yapımı oldukça farklı çizgileri taşıyan güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kare lif modelleriniz tercihiniz ise yeni şekilli kare lif modelini yapabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bir çok kare lif modelini bulabilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri oldukça farklı modelleri ve yeni tasarım örneklerle bizlerin karşısına çıkmaya devam etmektedir. Bizlerde sizler için en yeni ve güzel lif çalışmalarını video anlatımlı olarak paylaşmaya devam etmekteyiz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde sayfamızın içeriği lif modellerinden oldukça zengindir. Takım lif modellerinden farklı bir çok çeşidi bir arada bulabilirsiniz. Yeni güzel lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni kare şekilli lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanılmıştır, sizler istediğiniz renk tercihinde bulunabilirsiniz.

Elinize yaktın tığ seçebilirsiniz.

Kutu tekniği ile örülmüştür.

Zincir çekerek başlayalım, fıstık yaparak kutu tekniği ile modelimizi kuruyoruz. Kutu tekniği ile şekillerini veriyoruz. Model yapımına orta kısımdan başlıyoruz. Devamında aynı teknik ile farklı renklerde modeli uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yeni kare şekilli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Sonrakini düzenle 28 Ocak 2020 9:44 pm

Reklam

Rasgele Konular

 • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

43 dakika önce
 • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

1 saat önce
 • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
 • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
 • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
 • Örgü Modelleri
 • Tunus İşi
 • Video
 • Video Anlatımlı Örgüler
 • Video Galeri
 • Videolu Örgü Tarifleri

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Tunus işi yeni model yapımı görsel içerikli anlatımları siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Canım anne… Devamını oku

2 gün önce
Reklam