Canım Anne

Yeni lale lif modeli yapılışı

Yeni lale lif modeli yapılışı

Yeni lale lif modeli yapılışı kare lif modelleri sevenler için çiçek detaylı olarak lale modeli kullanılmıştır. Lif örneklerinde çiçek temasını seviyorsanız lale lif modelini severek yapacağınızı düşünüyoruz. Renk seçimini farklı tonlarda kullanabilirsiniz.

Lif modellerinde kare lif çalışmaları oldukça fazla uygulanmaktadır. Özellikle renkli çiçek temalı lif modelleri ilgiyi arttırmaktadır. Çeyizlerde lif modelleri oldukça fazla yapılmaktadır. Yeni lif modelleri, takım lif örnekleri ve bir çok lif modellerinden uygulanmaktadır. Sayfamızda en güzel lif örnekleri ve yeni tasarım lif modelleri bulunmaktadır. Video anlatımlı olarak lif modelleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yeni lale lif modeli yapılışı

Yeni Lale lif modeli

Yapılışı: Lifin için 4 renk lif ipi kullanılmıştır lila ve beyaz yeşil sarı ip kullanılmıştır siz isteğiniz renk yapabilirsiniz.

2 Numara silikon saplı tığ kullanımı

Lifimiz üçlü yıldız tekniği ile örülüyor ve aynı parçadan 4 tane örüp birleştirilir.

Beyaz ipimiz 3 zincir çekerek 11 tane üst üste fıstıklar yaparak başlanıyor bir sıra tamamlanıyor diğer sırada beyaz ipimizle bir sıra daha yapıp 3 ünü sırada yeşil ipimizle lale lif yapılışına başlıyoruz.

Her sıra farklı renklerimizi kullanarak lale modelimizi örüp tamamlıyoruz 2 sıra beyaz üçlü yıldız tekniği yaparak bir parçamızı tamamlıyoruz beyaz zemin üzerine uyguladığımız laleyi lila rengiyle başlayıp aynı tekniği uygulayarak tamamlıyoruz 2 beyaz zemin üzerine 2 de lila zemin üzerine 4 parça hazırlayıp beyaz ipimizle fıstıklar yaparak parçalarımızı birleştirip bir büyük kare lif yapıyoruz kenar oyası yaparak lifimizi bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi Arzu youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Yeni lale lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ