Canım Anne

Yeni lifzade sepet lif modeli yapımı

Yeni lifzade sepet lif modeli yapımı

Yeni lifzade sepet lif modeli yapımı lifzade serisine yeni model sepet modelini ekliyoruz. Görselliği harika olan lif çalışması olduğunu düşündüğümüz lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Takım çalışması lif modeli arıyorsanız lifzade takım lif çalışması yapabilirsiniz. Kare ve yuvarlak örnekleri sayfamızda mevcuttur. Farklı lif modelleri içinde yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Lif modelleri çeyizler içinde son dönemin en çok yapılan el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Örnek seçimi oldukça fazla olması ve youtube kanalında video anlatımlı olması hanımlarımızın tercihinde olmaktadır.

Yeni lifzade sepet lif modeli yapımı

Lif ipi kenar detayı için simli ip kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yıldız tekniği ile çalışılmıştır.

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapalım, uç uca toplamda tekli on fıstık yapalım, on birinci fıstık kaplı, on ikinci fıstık açık ve dibine ve yanına açık fıstık yapıp üçünü birlikte kapatalım, üçlü fıstık yaparak sıra sonuna gelelim son kısımda arttırma uyguluyoruz. Sıra başında tek fıstık yapalım kapatalım, devamında sıra sonuna kadar üçlü fıstık yapalım, aynı işlemi yaparak toplamda on sıra örelim;

Sıra başında ikili fıstık yaparak başlayalım eksiltme işlemi yapmış oluyoruz. Üçlü fıstık kapatarak devam edip sırayı tamamlayalım, aynı işlemi devam ederek örmeye devam edelim, toplamda on sıra örelim on fıstık kalana kadar örüyoruz. Kenar uygulaması ile devam edelim. Devamı için ve ayrıltılı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni sepet lif modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ